GİRİŞ YAP

Ticari Araç Kiralama

1.12.2022 18:24:11
Ticari Araç Kiralama

Son yıllarda otomobil fiyatlarında yaşanan artış nedeniyle, birçok şirket ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için ticari araç kiralama yöntemini tercih etmektedir. Günümüzde ticari araç satın almak, hem bunun için bağlanması gereken sermaye hem de vergileri ve masrafları nedeniyle şirketler açısından oldukça maliyetli bir hale gelebilmektedir. Bu nedenle özellikle küçük işletmeler ticari araç satın almaktansa, ticari araç kiralama alternatifini değerlendirmektedir. Böylece vergi avantajlarından yararlanmakta ve en uygun koşullarla ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Carvento birbirinden farklı tipte araca ev sahipliği yapan, geniş araç filosu sayesinde müşterilerine ihtiyaçlarına en uygun ticari aracı ve en ekonomik şekilde kiralama imkanı sunmaktadır.

Ticari Araç Kiralama Nedir?

Farklı ölçeklerdeki işletmelerin ticari araç ihtiyaçlarını karşılama amacına yönelik olarak aldıkları hizmete, ticari araç kiralama denilir. Ticari araç kiralama, şirketlerin sermayelerini ticari araç satın alımına ayırma gereksinimini ortadan kaldırır. Ticari araç kiralama işletmeler açısından son derece avantajlı olup Carvento farklı araç tiplerinden oluşan araç filosu ile en karlı ve kaliteli alternatifleri sunmaktadır.

Ticari Araç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Ticari araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde birçok farklı etkenden söz edilebilir. Kiralanmak istenilen aracın modeli, kasası, kilometresi, yakıt tüketim türü gibi etkenler filo araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynayan etkenlerdir. Ticari araç kiralama hizmeti almak isteyen ticari işletmelerin, maliyetler ile ilgili olarak net bilgi edinebilmesi için kiralamak istedikleri ticari araç ile ilgili özellikleri belirlemesi çok daha sağlıklı olacaktır.

Ticari Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Ticari araç ihtiyacını kiralama yolu ile gideren işletmeler, araç satın almak için kullanacakları sermayeyi işlerini büyütmede kullanma imkanını elde ederler. Bankalar nezdindeki kredi limitlerini ticari araç satın almak için harcamak yerine işleri için kullanabilirler. Ticari araç kiralama hizmeti almaya başladıkları andan itibaren sigorta, MTV gibi operasyonel işlerle ilgilenmek zorunda kalmadıkları gibi lastik, arıza, periyodik bakım gibi ek maliyetlerle de karşı karşıya kalmazlar.

Carvento sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup,Carvento’dan araç kiralanması müşteriler için birçok farklı avantaj sağlar. Öncelikle araç tescil ücreti, trafik müşavirliği ve vekalet ücreti gibi araç sahibi olmanın gerektirdiği zorunlu ücretleri ödenmesi gerekliliği ortadan kalkar. Araç kiralama hizmeti alan kişiler Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemezler. Araçların periyodik bakım ücretleri, yazlık ve kışlık lastik ücretleri müşteriler için ekstra bir yük oluşturmaz. Kullanıcılar araç kiralama hizmetlerine ilişkin faturaların tamamını gider olarak kullanabilirler. Bu sayede araç sahibi olmak ve buna ilişkin bakım, sigorta vb masrafları karşılamak için kullanacakları kaynakları kendi işlerini büyütmek için sermaye olarak kullanabilirler. Araçların bakımı, muayenesi ve gerekli diğer tüm işlemleri Carvento tarafından gerçekleştirildiğinden kiraladıkları araçlara yalnızca yakıt koyarak ulaşım sorunlarını çözümleyebilir, araç kiralama hizmetlerinin sağladığı rahatlığın tadını çıkarabilirler.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri vermektedir. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanabilmektedir.

Neden Carvento İle Ticari Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento araç kiralama sektörünün öncü isimlerinden biri olarak alanındaki deneyimi, geniş çeşitliliğe sahip araç filosu, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kiralama süreçlerinin aksaksız ilerlemesi nedeniyle fark yaratmaktadır. Carvento verdiği kaliteli ve ekonomik hizmetler sayesinde ticari işletmeler açısında büyük bir mali külfet haline gelebilecek olan ticari araç satın alma işlemini en ekonomik fiyatlarla ticari araç kiralama opsiyonu ile çözme imkanı sunmaktadır.

Kiralama süresi boyunca her an ulaşılabilir olması ve olası tüm sorunlara en kısa sürede etkili çözümler sunması Carvento’nun ticari araç kiralama sektöründe rakiplerine göre birkaç adım öne çıkmasını sağlamaktadır. Carvento tarafından müşterilerine sunulan pek çok destek hem maliyetlerin hem de işletmelerin ticari araç takip süreçlerine ayıracağı zamanın azaltılmasını sağlamaktadır. Carvento’nun Türkiye genelinde bulunan 360 adet servis noktası marka müşterilerinin en ufak ihtiyaçlarının dahi en kısa sürede üst düzey kalitede giderilmesi konusunda önemli bir rol üstlenir.

Carvento ticari araç kiralama hizmetinden yararlanan ticari işletmeler yalnızca ticari araç kira bedelini ödeyerek zaman ve maliyet gerektiren diğer tüm süreçlerden uzak kalma imkanını elde edebilirler. Böylece zaman ve maliyet kaynaklarını işlerini geliştirmelerini sağlayacak faaliyetlere yönlendirebilirler.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız