GİRİŞ YAP

Filo Kiralama

1.12.2022 17:53:45
Filo Kiralama

Carvento Filo Kiralama’dan araç kiraladığınızda;

  • + Araç tescil ücreti, trafik müşavirliği ve vekalet ücreti ödemezsiniz.
  • + Motorlu taşıtlar vergisi ödemezsiniz.
  • + Trafik Sigortası ödemezsiniz.
  • + Kasko ödemezsiniz.
  • + Bakım ücreti ödemezsiniz.
  • + Yazlık ve Kışlık lastik ücreti ödemezsiniz.
  • + Kiralama faturanızın tamamını gider olarak kullanabilirsiniz.
  • + Araçlar için kullanacağınız kaynağı şirket yatırımlarınız için kullanabilirsiniz.
  • + Sadece aracınızın yakıtını koyarak kiralama rahatlığının keyfini sürersiniz.

Araç kiralama taleplerinizi 0850 888 89 98 numaralı telefonu arayarak ya da, burayı tıklayarak mail yoluyla iletebilirsiniz. Kısa süreli araç ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Servis Ağı : Türkiye genelinde anlaşmalı 360 servis noktasıyla hizmetinizdeyiz.

Asistance: 7/24 servis veren assistance hizmeti sayesinde sizlere her an destek olabiliyoruz.

Lastik : Anlaşmalı lastik servislerimizde lastik değişim ve lastik depolama hizmeti veriyoruz.

Kaynak : Kaynaklarınızı firmanızın yatırımları için kullanabilirsin

Farklı ölçeklerdeki şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için sıklıkla tercih ettiği bir hizmet olan filo kiralama; belirli bir süre ve kilometreyle araç kullanım hakkının sağlandığı ve aylık ödeme yapılan bir araç kiralama hizmetidir. Filo kiralama şirketlere ihtiyaçları olan aracı, satın almış gibi uzun vadeli olarak kullanma imkanı verir. Filo kiralama işletmelere birçok farklı avantaj sağlayan bir hizmet olduğundan son zamanların en sık talep gören hizmetleri arasında yer alır. Araç satın almanın ve araç sahibi olmanın getirdiği maliyetlerin giderek artması nedeniyle farklı ölçeklerdeki pek çok işletme filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak maliyetlerini düşürmeyi bu arada konforunu artırmayı tercih etmektedir. Filo araç kiralama hizmeti işletmeler açısından büyük avantajlar sağlasa da filo kiralama hizmetlerinin alınacağı şirket titizlikle seçilmelidir. Filo araç kiralama yapılacak şirketin alanında deneyimli, güvenilir, kurumsal, profesyonel, sektöründe başarılarıyla ön plana çıkan, kaliteli, uygun fiyatlı, ihtiyaç halinde hızlı ve etkili çözümler üretebilecek aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı bir marka olmasına özen gösterilmelidir. Bu özelliklere sahip markalar tercih edildiği takdirde filo kiralama süreci ve filo kiralama hizmetinin alındığı süre herhangi bir sorunla karşılaşılmadan, kaliteli ve profesyonel bir hizmet alma ayrıcalığıyla yönetilebilecektir.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Carvento filo kiralama hizmeti alan işletmeler araç tescil ücreti, trafik müşavirliği ücreti ve vekalet ücreti gibi araç satın alım sürecinin değişmez bir parçası olan ücretleri ödemezler. Aynı şekilde Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve kasko ödeme yükümlülüğünden kurtulurlar. Bu ödemelerin tamamı Carvento tarafından üstlenildiği için aracı kullanan işletmelerin aylık filo kiralama bedeli haricinde bir ödeme yapmaları gerekmez. Araçların periyodik bakımlarının Carvento tarafından gerçekleştirilmesi filo kiralama hizmeti alan işletmelere hem zamandan hem maliyetlerden tasarruf sağlar. Yazlık ve kışlık lastik değişimlerinin de Carvento tarafından gerçekleştirilmesi nedeniyle bunlar da işletmeler açısından bir gider kalemi olmaktan çıkar. Filo kiralama hizmetine ilişkin yapılan ödemelere ait faturaların tamamı işletmeler tarafından gider olarak kullanılabilir. Bu durumda işletmelerin tek yapması gereken aylık filo kiralama hizmet bedelini ve araçların yakıt masraflarını karşılamaktır.

Filo Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Filo kiralama fiyatları belirlenirken; tercih edilen araç, ne kadar süreyle araç kiralama hizmeti alınacağı, yapılacak kilometre ve kiralanan araçların özellikleri gibi pek çok etken göz önünde bulundurulur. Filo kiralama fiyatları belirlenirken dikkate alınan diğer etkenler; aracın modeli, kasası, kilometresi, yakıt tüketim türü olarak sıralanabilir. Bu nedenle filo araç kiralama fiyatları hakkında kesin bir bilgi sahibi olmak için yapılması gereken kiralanmak istenilen aracın sahip olması istenilen özelliklerin net bir şekilde belirlenmesidir.

Filo Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Sektörünün lider ismi Carvento filo kiralama hizmetinden yararlanmak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Carvento kiralama şartları şu şekilde sıralanabilir: Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araçlarda 2 yıllık ehliyet ve 23 yaş, Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araçlarda 3 yıllık ehliyet ve 25 yaş, VW, Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araçlarda 5 yıllık ehliyet ve 28 yaş şartı aranır. En az 3 günlük kiralama yapılmakla birlikte aylık ya da yıllık kiralamalar özel fiyatlamaya tabidir. Carvento araç kiralama fiyatları; lastik, bakım, trafik sigortası ve muafiyeti ile kasko genel koşulları çerçevesinde kasko dahil olarak belirlenir. Fiyatlara %18 KDV dahil olup yakıt bedeli araç kiralama hizmeti alana aittir. Ek sürücü, navigasyon, bebek koltuğu gibi ek hizmetlere ilişkin ücretler rezervasyon esnasında görüntülenebilir. Aracın teslim alınması sırasında toplam araç kiralama bedeli, istenilen para birimi ile nakit ya da kredi kartı ile tahsil edilir. Kiralanan araç segmentine bağlı olarak kiralama hizmeti süresince devam edecek şekilde provizyon alınır. Yurt dışı müşterilerden, geçerli pasaport bilgileri ile uçuş detaylarını ibraz etmeleri halinde depozit alınmaz. Pasaport olmaması halinde işverenlerin vergi levhası, çalışanların ise çalıştıkları son işyerine ait maaş bordrosunu belgelendirmesi talep edilir. Carvento’nun araç filosundaki araçların tamamı en fazla 3 yaşındadır. Ayrıca Rent A Car kaskosuna sahiptir. Araç kiralama hizmeti süresi boyunca oluşan tüm trafik cezaları ile otopark ücretleri araç kiralama hizmeti alana aittir. Carvento araç filosundaki araçların araç kiralama hizmeti alanlar tarafından yurt dışına çıkarılması mümkün değildir.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento filo kiralama hizmetini tercih eden işletmeler Carvento’nun Türkiye genelindeki anlaşmalı 360 servis noktasından hizmet alabilirler. 7/24 hizmet veren Assistance hizmeti sayesinde herhangi bir ihtiyaçlarında acil destek imkanına sahip olurlar. Carvento’nun anlaşmalı lastik servislerinin sunduğu lastik depolama ve lastik değişim hizmetinden yararlanabilirler. Bu sayede araç satın almanın getirdiği maliyetleri bir gider kalemi olmaktan çıkararak şirket sermayesini işletmelerini büyütmelerini sağlayacak yatırımlara yönlendirebilirler.

Neden Carvento İle Filo Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Carvento sahip olduğu deneyim ile hizmet kalitesini her geçen gün daha yukarılara taşımaktadır. Carvento’nun önceliği kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak böylece müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmektir. Alanında deneyimli isimlerden oluşan uzman kadrosu sayesinde Carvento’daki tüm kiralama süreçleri hızlı ve aksaksız bir şekilde gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış benimseyen Carvento’nun sunduğu destekler, ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması esnasında meydana gelen maliyetlerin azaltılmasını aynı zamanda araç takip süreçlerinin getirdiği operasyonel yükten tasarruf edilmesini sağlar. Carvento filo kiralama hizmetini tercih eden işletmeler yalnızca aylık kira bedelini ve yakıt giderlerini ödeyerek ulaşım ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli, konforlu ve uygun fiyatlı bir şekilde karşılama imkanını elde ederler.

Yukarıda belirtilenler bilgi amaçlı olup, FİLO kiralama şartları karşılıklı imzalanacak ‘Operasyonel Kira Sözleşmesi’ nde belirtildiği şekli ile geçerli olacaktır.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız