GİRİŞ YAP

Çekmeköy Araç Kiralama

8.12.2022 17:22:13
Çekmeköy Araç Kiralama

İstanbul ilinin yeni ilçelerinden Çekmeköy oldukça seçkin bir yerleşim yeri olma özelliğine sahiptir. Konumu nedeniyle Avrupa yakasına ulaşım Çekmeköy’den çok kolaydır. Bu yüzden Çekmeköy yalnızca yerleşim alanı olarak değil iş yerleri tarafından tercih edilen bir lokasyon olarak da ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda İstanbul çevresindeki popüler lokasyonlar olan Şile, Ağva, Riva, Ömerli gibi yerlere de kolaylıkla ulaşmayı sağlayan bir konumu vardır. 

Çekmeköy’de Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Çekmeköy araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyenler, Carvento araç kiralama ofisinin merkezi konumu nedeniyle kolayca ulaşma imkanına sahiptirler. Kısa dönem ya da uzun dönem araç kiralama hizmeti almak isteyenler Carvento’nun geniş araç filosu, farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik alternatifleri ve ekonomik fiyatları ile ulaşım gereksinimlerini en yüksek kalitede karşılarlar. Böylece seyahatlerini bağımsız ve kalabalıklardan uzak olarak gerçekleştirme imkanını elde edebilirler. Carvento’nun; ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilir; alanında deneyimli ve  yeterli donanıma sahip Carvento personeli sayesinde ihtiyaçlarına en uygun aracı seçerek kiralama işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirler.

Çekmeköy’de Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Carvento Çekmeköy araç kiralama hizmetinden yararlanmak için kiralama bedelinin ödenmesi dışında uyulması gereken bazı şartlar vardır:

 

Carvento araç kiralama hizmeti alacak müşterilerinde belirli ehliyet ve yaş kriterleri arar. Bu kapsamda; B segmenti araçların kiralanması için 2 yıllık ehliyet ve 23 yaş, C segmenti araçların kiralanması için 3 yıllık ehliyet ve 25 yaş, D ve E segmenti araçların kiralanması için 5 yıllık ehliyet ve 28 yaş şartı aranır.

Carvento’da araç kiralama süresi en az 3 gün olarak uygulanır. Aylık ve yıllık kiralamalar yapılması durumunda özel bir fiyatlama yapılır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına; lastik, bakım, trafik sigortası ve genel kasko koşulları çerçevesinde kasko sigortası ile %18 KDV dahildir. Eğer bebek koltuğu, navigasyon, ek sürücü gibi ek hizmetler talep edilirse bu hizmetlere ilişkin ücret bilgileri rezervasyon sırasında görüntülenebilir.

Carvento’dan kiralanan araç teslim alındığı sırada toplam kira bedeli, istenilen para birimi ile nakit ya da kredi kartı ödeme yöntemleriyle tahsil edilir. Kiralanan aracın segmentine göre; kiralama hizmeti alındığı sürece devam edecek şekilde provizyon alınması söz konusu olabilir. Yurt dışı müşterilerden geçerli pasaport bilgilerinin ve uçuş detaylarının alındığı durumlarda depozit alınmaz. Pasaport olmaması halinde işverenlerin vergi levhalarını, çalışanların ise çalıştıkları en son iş yerine ait maaş bordrosunu ibraz etmesi talep edilir.

Carvento’nun araç filosu en fazla 3 yaşında araçlardan oluşur. Tüm araçlar Rent A Car kaskolu olup yurt dışına çıkarılmaları söz konusu değildir.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler, kiralama süresi boyunca Türkiye’nin farklı noktalarındaki anlaşmalı 360 servis noktasından hizmet alabilirler. İhtiyaç oluşması durumunda 7/24 Assistance hizmetinden yararlanabilirler. Carvento’nun anlaşmalı lastik servisleri aracılığıyla lastik depolama ve lastik değişim hizmetlerinden faydalanmaları da mümkündür.

Neden Carvento İle Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento’dan araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler, araç satın alımının zorunlu kıldığı araç tescil ücreti, vekalet ve trafik müşavirliği ücretlerini ödemezler. Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemeleri de Carvento tarafından yapılır. Bakım ücretinin, kışlık ve yazlık lastik ücretlerinin Carvento tarafından ödenmesi de araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler için önemli bir masraf kaleminin devre dışı bırakılması avantajını sağlar. Bu sayede Carvento araç kiralama hizmeti alanlar yalnızca araçlarının yakıtını koyarak ulaşım ihtiyaçlarını en konforlu şekilde karşılama imkanından yararlanabilirler. Araç kiralama hizmetine ilişkin kiralama faturası gider kalemi olarak gösterilebilir. Ayrıca ticari işletmeler araç satın almak için ayırmaları gereken nakit sermayeyi şirket yatırımlarına yönlendirerek işlerini büyütebilirler.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız