GİRİŞ YAP

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları İstanbul

8.12.2022 17:40:57
Yıllık Araç Kiralama Fiyatları İstanbul

Araç kiralama sektörü en hızlı büyüme gösteren sektörlerden biri olup günümüzde pek çok şahıs ve firma araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmektedir. Bu aşamada araç kiralama fiyatlarındaki artışlardan etkilenmeden, uygun fiyat avantajından yararlanma imkanı sunan yıllık araç kiralama hizmeti devreye girer. Carvento bünyesindeki ekonomik grup araçlardan lüks grup araçlara kadar çeşitli alternatifleri ile müşterilerine bütçelerine en uygun araçları kiralama avantajını sağlar. 

Yıllık Araç Kiralama Nedir?

Yıllık araç kiralama hizmeti, olası fiyat artışlarından korunmak ve yıl boyunca aynı fiyat üzerinden araç kiralama hizmeti almak için oldukça önemli bir avantajdır. Uzun dönem araç kiralama sözleşmesi yapılarak müşterilerin doğabilecek fiyat artışlarından etkilenmesi engellenir. Yıllık araç kiralama fiyatları İstanbul ve diğer illerde belirli etkenlere göre değişiklik gösterebilir.

Yıllık Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sektörünün önde gelen isimlerinden Carvento aracılığıyla yıllık araç kiralama hizmeti alınması öncelikle araç tescil ücreti, trafik müşavirliği ve vekalet ücreti gibi araç sahibi olmanın gerektirdiği zorunlu ücretlerin ödenmesi gerekliliğini ortadan kaldırır. Araç kiralama hizmeti alan kişiler  ve kurumlar Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemezler. Araçların periyodik bakım ücretleri, yazlık ve kışlık lastik ücretleri de müşteriler için ekstra bir yük olmaktan çıkar. Kullanıcılar araç kiralama hizmetlerine ilişkin faturaların tamamını gider olarak kullanabilirler. Araç sahibi olmak ve buna ilişkin bakım, sigorta vb masrafları karşılamak için kullanacakları kaynakları kiralama hizmetini tercih ederek kendi işlerini büyütmek için sermaye olarak kullanabilirler. Araçların bakımı, muayenesi ve gerekli diğer tüm işlemleri Carvento tarafından gerçekleştirildiğinden kiraladıkları araçlara yalnızca yakıt koyup ulaşım sorunlarını çözümlemeleri mümkündür. Tüm bunların yanında yıllık araç kiralamanın en büyük avantajı yıl içerisinde oluşabilecek fiyat değişikliklerinden etkilenme olasılığını ortadan kaldırmasıdır.

Yıllık Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir. 

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir. 

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır. 

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. Araç kiralama hizmeti sözleşmesi boyunca meydana gelebilecek trafik cezaları ve her tür sorumluluk aracı kiralayana aittir. Tüm araçlarda ülkemiz yasalarının zorunlu kıldığı Trafik Sigortası’na ek olarak Özel Kasko Sigortası bulunmakla birlikte eğer bahse konu sigorta şartları yerine getirilmezse sorumluluk aracı kiralayana ait olarak kabul edilir. 

Alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında olmak,

Belirlenmiş hız limitini geçmek,

Kaza sırasında aracı bulunduğu yerden hareket ettirmek,

Kaza tespit raporu, çalıntı raporu ya da alkol raporu gibi sigorta kapsamında öncelikli olan resmi tutanakları ve belgeleri almamak sigorta kapsamı dışında kalmaya neden olan noktalardır.

 

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri vermektedir. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanabilmektedir.

Neden Carvento İle Yıllık Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento yıllık araç kiralama hizmetleri ile müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunmayı ve maksimum müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefler. En fazla 3 yaşında araçlardan oluşan araç filosu ile müşterilerine güvenli ve konforlu sürüş imkanı sağlamaktadır. Araçların markalarına ve modellerine göre değişen güvenlik donanımları arasında ABS ve sürücü hava yastığı standart olarak sunulan paketlerdendir. Bunların yanı sıra birçok ek güvenlik donanımıyla güvenli ve konforlu seyahat imkanı sağlanmaktadır. Carvento yıllık araç kiralama hizmeti alarak siz de kaliteli ve güvenli hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız