GİRİŞ YAP

Lüks Araç Kiralama İstanbul

8.12.2022 18:26:17
Lüks Araç Kiralama İstanbul

Günümüz koşullarında pek çok kişi hem iş hayatındaki hem özel hayatındaki ihtiyaçlarını karşılamak için araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih etmektedir. Bu kararın temelinde yalnıza maddi nedenler yer almamakta olup araç değiştirme ve amaca uygun araç kullanma isteği de etkili olmaktadır. Lüks araç segmentinde oldukça fazla alternatif vardır. Seçilen aracın markası, modeli, şanzımanı, yakıt tüketim şekli gibi detaylar doğrudan lüks araç kiralama fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

İstanbul lüks araç kiralama konusunda şüphesiz en çok talebin olduğu şehir olup sektörünün öncü ismi Carvento üst segment araç kiralama alternatifleri ile müşterilerine üstün kalite standartlarında hizmet sunmaya özen göstermektedir. 

Lüks Araç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Lüks araç kiralama fiyatları ortalama araç kiralama fiyatlarının üzerindeki bir aralıkta seyreder. Lüks araç kiralama hizmeti alınmadan önce bu konunun göz önünde bulundurulması önemlidir. Aynı şekilde lüks araç kiralama hizmetinde uygulanan depozito da standart araç kiralama hizmetlerine oranla daha yüksektir. Kiralık lüks araç fiyatları değişken olup bu fiyatların belirlenmesinde birçok parametre etkili olmaktadır. Marka - model bilgisi lüks araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde en çok dikkate alınan etkenlerdir. Bunun dışında rent a car firmasının fiyat politikası da çok önemlidir. Bunların yanı sıra söz konusu aracın model yılı, şanzıman tipi, kasa tipi, kilometre bilgisi, yakıt tüketim şekli, bagaj hacmi ve genişliği, sezon ve lokasyon da lüks araç kiralama fiyatları üzerinde etkilidir. Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalarda ve uzun süreli kiralamalarda daha uygun koşullarla lüks araç kiralama hizmetinden yararlanılması mümkün olabilir.

Lüks Araç Kiralama Şirketlerinin Avantajları Nelerdir?

Lüks araç kiralama İstanbul ve diğer birçok ilimizde hem araba tutkunları hem de özel günlerini kutlayan kişiler için oldukça sık tercih edilen bir hizmettir. Üst segment araçlarının fiyatları gibi bakımları, rutin masrafları, sigortaları ve vergileri de oldukça yüksektir. Bu nedenle lüks araç satın almak yerine ihtiyaç duyulduğu durumlarda ve gerekli süre boyunca lüks araç kiralamak çok daha karlı ve ekonomik bir alternatiftir. Lüks araç kiralama sayesinde hem ihtiyaçların karşılanması hem de uygun maliyetlerle sürüş deneyiminin yaşanması mümkün olmaktadır. Özel organizasyonlar için lüks araç kiralama gibi kurumsal şirketler için lüks araç kiralama taleplerinde de son dönemde büyük artış söz konusudur. Lüks araç kiralama talebi özellikle turizm faaliyetlerini yoğun olduğu şehirlerde oldukça yaygındır. Bunun dışında havalimanı transferlerinde, yapılan gezilerde ve özel etkinliklerde yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Lüks Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir. 

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir. 

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır. 

 

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. 

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri vermektedir. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanabilmektedir.

Neden Carvento İle Lüks Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunmaya odaklanmış bir markadır. Müşterilerinin sürüş ve güvenlik konforunun artırılabilmesi için her yıl düzenli olarak araç yenilemeleri yapmaya özen göstermektedir. Birçok marka ve modelin sınıfında lider kabul edilen araçları Carvento tarafından müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Carvento lüks araç kiralama hizmeti alanlar en yeni teknolojilere ve üst düzey konfora sahip araçlar sayesinde sürüş keyfini en üst düzeye taşıma şansını elde edebilmektedirler.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız