GİRİŞ YAP

Filo Araç Kiralama Fiyatları İstanbul

8.12.2022 16:18:08
Filo Araç Kiralama Fiyatları İstanbul

Filo kiralama kurumsal ulaşım ihtiyaçlarının üst düzey kalitede sağlanabilmesi için tercih edilebilecek ideal çözüm olarak kabul edilir. Bu sayede şirket araçlarının yönetilmesi ile ilgili kaygılar ve rutin operasyonel süreçler için gereken hizmet dışarıdan alınmış olur. Carvento şirketlerin çalışanlarının günlük işlerini yürütmeleri için ihtiyaç duydukları araçları temin etmesini sağlarken süreç son derece basit ve sorunsuz bir şekilde ilerler. 

Filo Kiralama Nedir?

Şirketlerin ihtiyaçları olan binek ya da ticari araçların, aylık ödeme ve kilometre kapsamında kullanımını sağlayan bir hizmettir. Satın almaya oranla çok daha uygun bir maliyetle şirketle filo araç kiralama hizmetinden yararlanabilirler. Şirketler araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmedikleri gibi ikinci el değer kaybı riskini de üstlenmemiş olurlar. 

Filo Araç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Filo araç kiralama fiyatları İstanbul ilinde ve diğer illerimizde birçok farklı etkene göre belirlenir. Tercih edilen aracın modeli, kasası, kilometresi, yakıt tüketim türü gibi etkenler filo araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde rol oynar. Bu nedenle filo araç kiralama fiyatları hakkında kesin bir bilgi alınabilmesi için tercih edilen araç özellikleri gibi detaylar belirlenmelidir.

Filo Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Carvento sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup Carvento’dan araç kiralanması müşteriler için birçok farklı avantaj sağlar. Öncelikle araç tescil ücreti, trafik müşavirliği ve vekalet ücreti gibi araç sahibi olmanın gerektirdiği zorunlu ücretleri ödenmesi gerekliliği ortadan kalkar. Araç kiralama hizmeti alan kişiler Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemezler. Araçların periyodik bakım ücretleri, yazlık ve kışlık lastik ücretleri müşteriler için ekstra bir yük oluşturmaz. Kullanıcılar araç kiralama hizmetlerine ilişkin faturaların tamamını gider olarak kullanabilirler. Bu sayede araç sahibi olmak ve buna ilişkin bakım, sigorta vb masrafları karşılamak için kullanacakları kaynakları kendi işlerini büyütmek için sermaye olarak kullanabilirler. Araçların bakımı, muayenesi ve gerekli diğer tüm işlemleri Carvento tarafından gerçekleştirildiğinden kiraladıkları araçlara yalnızca yakıt koyarak ulaşım sorunlarını çözümleyebilir, araç kiralama hizmetlerinin sağladığı rahatlığın tadını çıkarabilirler.

Filo Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

En az 3 günlük kiralama hizmeti verilmekte olup aylık ya da yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir. 

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir. 

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır. 

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. 

Eğer ehliyet ibraz edilir ve depozit ön şartı hariç diğer kiralama ön şartlarına uyulduğu durumlarda sözleşmeye 2 sürücü yazılması mümkündür. Her bir ek sürücü için günlük olarak 15 TL tutarından ücret talep edilmektedir.

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri vermektedir. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanabilmektedir.

Neden Carvento İle Filo Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento müşterilerine yalnızca filo araç kiralama hizmeti değil çok daha fazlasını sunar. Carvento yalnızca araçların kalitesine, hızlı ve kolay bir şekilde teslim edilmesine, filo araç kiralama için esas olan hizmetlere değil aynı zamanda müşteri hizmetlerine, çözüm odaklı çalışma prensibine, saydamlığa, kaliteye, üst düzey güvenlik ve konfor sağlanmasına da odaklanır.  Siz de riski bir başka firmaya aktarmak, araçların yönetimi, maliyeti, periyodik bakımları, arıza ya da kaza gibi durumları ile ilgilenmek için gereken zamandan tasarruf etmek, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetler almak için Carvento ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız